Hotel 66 - ubytování Zlín - Fryšták

Hotel 66

nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí v blízkosti lesa a vodních ploch, návštěvníci mohou využít rozlehlou zahradu s venkovním posezením u krbu. Hotel typu garni se nachází ve Fryštáku u Zlína. Přestože je situován mimo městský ruch, je velmi dobře dostupný ze Zlína: cesta autem trvá přibližně 10 minut.


Hostům, kteří hledají kvalitní a cenově přijatelné ubytování ve Zlínském kraji, můžeme nabídnout moderně zařízené pokoje nebo apartmány nadstandardní úrovně. Mediální vybaveností patří ke špičce ve střední Evropě, samozřejmostí je bezplatný přístup k internetu pomocí WiFi - proto může dobře vyhovovat pracovníkům na služební cestě. Od konkurenceschopných ubytovacích prostor se Hotel 66 může lišit například možnosti užití promítací místnosti.

Rekreanti zde najdou v době letní či zimní sezóny relaxační útočiště, přírodu i dostupnost k městskému vyžití. Výhodou ubytovacího zařízení je jeho blízkost k lázeňskému místu: Lázně Kostelec. Zde si mužete objednat léčebnou proceduru na neduhy spojené s pohybovým aparátem.

Hotel je zrekonstruován z bývalé zemědělské usedlosti. Potomek původních majitelů se pokoušel prodloužit slavnou americkou trasu snů, známou pod označením ROUTE 66, až sem do středu Evropy. Nedožil se ani úspěchu a ani doby, ve které by se jeho sny mohly realizovat.

Kontakt

adresa hotelu:
Dolnoveská 66
763 16 Fryšták
telefon:
GSM-brány:
+420 725 523 388
nebo
+420 577 912 735
Email

souřadnice:
šířka Y (LAT) = 49.27499, délka X (LNG) = 17.673921

QR