Služby

Snídaně

Snídaně kontinentální nebo anglická, případně jiné, dle aktuální nabídky. Je možno vybrat ze šesti až devíti druhů. V penzionu se nachází rovnež bar s chlazenými nápoji. Pro skupiny připravujeme raut. Cena nepovinné snídaně není zahrnuta v ceně ubytování.

Parkování

Samozřejmostí je bezplatné parkoviště pro hosty ve dvoře penzionu. Celý areál je oplocen a brána areálu se automaticky zavírá. Hosté mají k dispozici dálkový ovladač. V případě potřeby můžete zaparkovat svůj vůz v garáži, eventuálně zde uschovat sportovní či jiné vybavení. Poplatek za využití garáže je od 10 do 950 Kč/noc.

Posezení u krbu nebo ohniště na pozemku penzionu

Milí hosté, můžete relaxovat přímo na pozemcích penzionu. Přes den s opalováním a navečer, pod pergolou, si můžete ugrilovat nebo opéct svoji oblíbenou pochoutku. Dřevěné ulí i suché dřevo do krbu nebo ohniště je v ceně ubytování.

Půjčovna kol

Hosté si mohou zapůjčit horské či trekingové kolo a využít širokých možností cyklistického vyžití v přilehlém okolí.

Internet

V celém penzionu je k dispozici zdarma internet s přípojkou RJ45 nebo s technologií WIFI s dostupností ve všech pokojích - propustnost až 8192 Kbit/s z vnější síťe. Mezi spolubydlícími kolegy můžete komunikovat rychlostí až 300 000 Kbit/s), nebo pomocí interkomu z pokoje na pokoj. Doporučujeme Vám, používat vlastní notebook nebo PC.

Můžeme Vám na pokoj zapůjčit naše PC (OS LINUX) s neomezeným internetem (8192 Kbit/s). Platíte jen za zapůjčení PC, neplatíte nic za délku připojení a množství stažených dat.

Multimédia

Pokud si přivezete vlastní USB médium (flashdisk), můžete si na pokoji přehrát Vaše filmy, natáčení nebo fotografie - stačí zasunout do USB vstupu multimediálního LED monitoru. Internetová přípojka je tak výkonná, že můžete sledovat všechna dostupná média a jejich programy.


 

Kontakt

adresa penzionu:
Dolnoveská 66
763 16 Fryšták
telefon:
GSM-brány:
+420 603 894 227
nebo
+420 577 912 735
Email

souřadnice:
šířka Y (LAT) = 49.27499, délka X (LNG) = 17.673921

QR


old web